Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü yapımı ve kullanımı tarihi çok eskilere dayanan popüler Büyülerden olmakla birlikte üçüncü dönem Büyü tarihinde Papaz Büyüsünün büyük bir yeri bulunmaktadır. Papaz Büyüsünün ilk kullanım dönemi Hz. İsa zamanlarına dayanmakta ve sonrasında da günümüze değin çok sık kullanılan Büyülerden olan Papaz Büyüsünün yapım aşamasında o tarihlerde ve günümüzde Aramice lisan kullanılmaktadır.

Tabi bu lisan üzere yapılan Papaz Büyüsü günümüzde devşirilmiş durumdadır. Lakin bu durum her Medyumu bağlayan bir konu değildir. İşin özü bu lisanın kullanılmasıdır lakin bu harflere müptela Cinler hala fazlasıyla işlev görmektedir ve bu şekilde yapılan Papaz Büyüsü ile kesinlikle net sonuçlara ulaşmak bittabi mümkündür.. Gelin görün ki bu durum sadece Adet Kanı, Saç Teli, Tırnak ve Domuz Yağı ile yapılan bir Büyü denilip işin içerisinden çıkılmakta ve Medyum arkadaşlarım tarafından bu Büyüye tam aydınlık ve açıklama getirilmemektedir.

Papaz Büyüsü Hakkında bilinen ve bilinmeyenler:

Papaz Büyüsü Pagan kültürün bir mirası niteliğinde bir çalışma ve uğraşı silsilesidir, adı üzere Papazların yaptığı bir Büyüdür diye aklınıza bu gelmesin hemen. Ben her Müslüman vatandaş gibi her gün rutin namazı ve zikirlerini ihmal etmeyen dahası her gün ders niteliğinde 40 sayfa Kur’an tilaveti yapan birisiyim. Şimdi ben bu Büyünün en geçerli’sini yapar bir vaziyetteyim diye benimde Papaz veya Hristiyan kültürde olmam doğmasın içinize. Bunu şöyle nitelendirsek daha iyi bir sonuçlama olacak, her Arapça bilen veya İngilizceye hakim bir insanın Arap veya İngiliz olmaması gibi bir durum bu.

Papaz Büyüsü hangi sınıf Büyülerdendir:

Piyasada dolaşan bir takım Papaz Büyüsü yapımı söylentileri var, Papaz Büyüsünün uygulanışı ve bilinmeyen yöntemi ilk başta da belirttiğim üzere Aramice lisan kullanımı, bunu yadırgamayın ve emin olun çünkü Papaz Büyüsünün olmazsa olmazı bu lisan üzere yapılan dualar ve tılsımlamalar ile mümkün olabilmektedir.

Papaz Büyüsünün ilk kullanım alanı İnsanı tesir altına almak tesir altında tutmak ve etkilemek adına düzenlenmiş ve öylede sürmektedir. Ama o zamanlarda bundan 2000 sene evveli  neredeyse her iş gelecekte de olacağı üzere Büyü ile hallonulmaktaydı. Papaz Büyüsü Kara Büyü sınıfından bir Büyüdür, şu anda kullanımı değişiklik göstermekte çiftlerin arasını iyi yapmak adına da kullanılmaktadır ve hayli başarılı bir büyüdür. Bu bir çelişki değimlidir ilk başta biraz abes görünse de Büyünün işlevselliğine hiçbir etki etmediği gibi sonuçları kesin ve kati olarak başarı ile sonuçlanmaktadır. Ama paragrafta ki başlığa yanıt Papaz Büyüsü Kara Büyü sınıfından bir Büyüdür ama zamanla kullanım esasları değişmiştir.

Papaz Büyüsünün Uygulanış Yöntemleri:

Papaz Büyüsü yukarıda da anlattığımız gibi bir Büyüleme şeklidir. Ama zamanla devşirildi dedik bir takım uygulamaların ve Büyülerin ismi Papaz Büyüsü ile özdeşleştirilmiş durumda. Adet kanı ile yapılan yedirme ve bütün yedirme içirme işlemleri gibi düşünün. Benim asıl anlatmak istediğim Papaz Büyüsü uygulanım ve işlevselliği. Elbette yukarıda bahsettiklerimin etkilerini görmeniz olası ama bunu Papaz Büyüsü ile ilişkilendirmek neredeyse imkansız bana göre.

Papaz Büyüsü günümüzde 3 kısım olarak kullanılmaktadır. Bir Kara Büyü niteliğinde, diğer uygulanım yöntemi ise Ak büyü ve Pembe Büyü kategorisinde kullanılmaktadır.

Medyum Esre

arama motoru etiketleri: papaz büyüsü, papaz büyüsü özellikleri, papaz büyüsü hakkında, papaz büyüsü bilğileri, papaz büyüsü yapılırken, papaz büyüsü nasıl yapılır, papaz büyüsü hakkında detaylar, ak büyü,kara büyü, pembe büyü, papaz büyüsünde kullanılan malzemeler, papaz büyüsü ve aramice, papaz büyüsü yaptırmak istiyorum,