Aşk ve Evlilik Büyüsü

Aşk Büyüsü ve Evlilik Büyüsü hakkında bilmeniz gerekenleri daha iyi anlamlandırmak adına içeriği hazırlamaktayım.

Aşk hayatımızın olmazsa olmazı, aşk öyle bir duygudur ki insan aşık olunca hayatın tadını daha bir içtenlikle yaşamaktadır bu bakımdan aşk inan ki olmazsa olmazdır.

Öyle ki kişi kendini beğenmeyi aşk ile daha bir yoğun yaşar, bunun adına bir çok tabirde vardır ”aşk sana yaramış, çok değişmişsin gibi”


Aşksızlıktan bahsedersek eğer, yüce Allah kimseleri bu duygu ile aşksızlık ile sınamasın.

Bu yazıyı okuyor ise amin dediğini duyumsayarak içeriğe devam ediyorum.

İnsan doğası gereği diğer canlılar gibi hatta daha fazla aşka ihtiyaç duyar ve sürekli aşkı duyumsamak ister.

Aşk adına en büyük rol mutlak surette kadına düşmektedir ve atasözü de bu konuya katkı sağlamaktadır. “yuvayı dişi kuş yapar”

Daha önceden deneyimlediğim bir çok konunun özü şöyle: Bir çift düşünün yıldızlarına bakıyorum ikisinin çakraları ve letaifleri birbirine büyük oranda uyumlu görünmekte. Bu çiftin sadece evlenmesi ve bu mutluluklarını bir tek yuva kurup taçlandırması eksik. Gelgelelim erkek tarafı işin sonucu evliliğe gelince bütün aşkı, sevgisi, bağlılık adına verdiği bütün sözler tam manası ile buhar olup uçmakta.

Bu durumda eğer ki bayan farklı arayışlarda olup büyüye başvurmazsa maalesef bu güzel ilişki tükenmekte hatta maalesef bitmekte.

Şahsım adına bu durumun birde erkek tarafından yorumlanması var tabi. İkili çok güzel bir şekilde ve uyumluca ilişkilerini sürdürmekteler. Gelin bakın ki kızın ailesi bu birlikteliği istememekte ve kesin bir yargı ile karşı çıkmaktalar. Soluğu bu ilişkiye son vermek adına bir medyumun yanında alan aile büyükleri, medyum ile görüşerek iki sevgilinin ayrılmaları adına büyü yaptırmaktalar. Yapılan bu işlem ki genellikle soğutma büyüsü tercih edilir ilişkiye bir anlamda son verdirmektedirler.

Bu olay karşısında erkek ile ilişkisi sonlanan kıza mı yoksa bütün hayalleri suya düşen erkeğe mi üzülmek lazım. Tabi ki bu durumda eğer kişinin şansı varsa anti büyü yaptırarak hem ilişkisini hem sevdiğini ve onu da eskiden seven ama yapılan büyü neticesinde soğuyan kişiyi elde etmesi olası bir çözüm yoludur. “denenmiştir, bu saye de eski aşklar daha temellenip daha iyi seviyelerde aşk mümkün olmuştur konu adına kanaatimce sabittir.”

Anlattığım olay ve olaylar tamamen realdir ve büyü oldukça Dünya durdukça meydana gelmeye devam edecek hadiselerdir. Aşk neden varsa büyüsü de ondan dolayı vardır! İnsanın kimyası gereği kim olursa olsun büyü karşısında boyun eğmek zorundadır.

İnsanı Büyü hiç etkilemez mi? Yapılan büyü neden işe yaramıyor? Bu soruların cevabı çok açık ve nettir. Kim ne büyü yaparsa yapsın bu büyüye karşı en etkili savunma Cevşen sayesinde boşa gitmektedir.

Ailesi ve çevresi kişiye sürekli büyü yaptırıyorsa kişi bilmeli ki yapılan büyünün etkilerinden kurtulmak için günde en az bir defa cevşen okumalıdır. Bu söylemim tamamen sizleri korumak gayesindedir. Daha önce kurulmasına yardımcı olduğum bir yuvadan konuyu temellendirirsem bu kimseler ilişkilerini evlilik ile taçlandırdılar ama bir tarafın ailesi çocuklarının olmasına rağmen çifti rahat bırakmadılar. Büyü üstüne büy yaptırdılar çifte. Bende onlar Cevşeni anlattım, ilk başlarda çok rahata erdiler ama yoğun tempoda çalıştıklarındanbu mübarek tılsımlı duayı her gün okuyamaz olduklarından şikayet ettiler. Bende ikisinin Yıldızlarını parşömende ve gökkubbede birleştirip Cevşeni boylama yaptım ve yataklarının altına yerleştirmelerini tembihledim. Şu an itibarı ile ikinci çocuğuna gebe olan mevzuda rızasını alarak bahsettiğim bayan elhamdülillah çok mesut bir yuva sahip şükürler olsun ki.

Aşk, sevda, bağlılık, sadakat her ne zorlukla karşılaşılırsa karşılaşılsın yaşamaya ve yaşatmaya değer duygular.

Ben Dünya’nın faniyetinden geçmiş birisi olarak her koşulda aşkınızı yapılandırmak amacı ile arkanızda ve yanınızdayım. Bilmenizi isterim ki yaptığım aşk büyüsünü tamamen ruhani boyutta bir tebessüm ve sıcak bir şükür ile beni de yad etmeniz amacındayım. Dünyalık, mal, mülk geçici şeyler benim gözümde inan ki sevgili kardeşim.

Konu bu kadar sıcakken Züleyha’dan bahsedeceğim şimdi. Yûsuf aleyhisselam zamanın da yakışıklılığı ile bilinen bir peygamberdi. ”Yusuf yüzlü deyimi oradan gelmektedir.” Öyle ki etrafında kadınlar pervane olup adeta divane olmaktaydı.

Yûsuf aleyhisselam çocuk yaşta köle olarak Züleyha’nın eşi tarafından satın alınır. İlerleyen zamanlar da Züleyha ile kölesi Yûsuf aleyhisselam hakkında dedikodular ayyuka çıkar, ama ikili arasında henüz hiçbir şey yoktur. Züleyha kadın ne yaptıysa kadınlığı ile Yûsuf aleyhisselam’ı etkileyemez. Aradan seneler, seneler geçer durum değişir. Yûsusf aleyhşsselam Firavunun sarayında aziz olarak çalışırken Züleyha’nın umutsuzluğu devrin meşhur büyücüleri aracılığı ile değişir. Sonucunda Yûsuf aleyhisselam bile onca zaman sonra büyülenir.

Yûsuf aleyhisselam ve Züleyha mutlu bir şekilde yaşamına devam ederler ve dahası evlenirler. Bu anlatı benim ilk dinlediğim ocak geleneği sürdüren büyük annelerimizin bizlere verdiği ilk büyü anlatılarından bir kesit sadece.

Aşk büyüsü yaptırmak mı istiyorsunuz?, Partnerinizin size son zamanlarda ilgili ve alakadar değil mi? Aranızda başka birisinin girdiğini mi düşünüyorsunuz? Çözüm benim kanaatimce sevdiğinizi elde etmek adına ne şekilde olursa olsun sevdiğinizi kendinize bağlamak ve sizden başka kimseyi aşk, sevda, bağlılık adına sizi değişmemesi için aşk büyüsü yaptırmanız.

Aşk Büyüsü ile keşkelerinizin olmaması adına, artık sevdiğinizin peşinden koşmayın ve bekleyen değil beklenilen olun.

Bu arada Aşk büyüsü, Evlilik Büyüsü bir çok formda yapılmaktadır, size en uygun olan Aşk Büyüsünün temini için iletim sayfasından benimle irtibat kurmanız gerekmektedir.

Her zaman olduğu gibi duamız, Yaratana her anınızda dua ile kalmanız.

Medyum Esre

arama motoru etiketleri:aşk büyüsü, aşk büyüsü nasıl yapılır?, evlilik büyüsü, evlilik büyüsü nasıl yapılır?, kısmet açma büyüsü, kısmet nasıl açılır,eş bulmak için büyü,medyum, medyum evlilik büyüsü,medyum kısmet büyüsü, yuva kurmak için büyüler,evlenmek için büyüler, evlenmek için tılsım,