.9 Tevbe Suresinin Sırları

.9 Tevbe Suresinin Sırları, Tevbe Suresi bildiğimiz vede bilinmeyen bir çok havas ve sırrı bünyesinde toplamış bir suredir. 129 ayetten meydana gelen sure 4.078 kelime ve 10.488 harften oluşmuştur. Aynı zamanda surede  125.856 adet ulvi ve süfli hadim görev yapmaktadır

  • Bir Hacetiniz olduğunda taze bir gusledip 17 defa okunması ile istediğiniz ne olursa olsun Allah c.c.’hû size istediğinizle ilgili bir çıkış yolu gösterir.
  • Çalınmasından korktuğunuz her ne olursa olsun çalınmasından endişe duyduğunuz şeyin üzerine 17 defa okumak her türlü çalınma tehlikesine karşı koruma sağlamaktadır.
  • Bu Mübarek Sureyi akşam namazından sonra ve yatsı namazı arasında 7 kere okursa çeşitli olaylardan “yangın, sel ve bilimum sebeplerden” felaket görmesine engel olur.
  • Tevbe suresinin son ayeti 300 kere gece karanlığında okunup ki ayet şöyledir: “Fein tevellev fekul hasbiy allâhu, lâ ilâhe illâ huve, aleyhi tevekkeltü ve huve rabbül arşil azıym.” okumanın biriminde Allah’ım falan oğlu veya kızı falanın kalbine benim adıma aşk ve muhabbeti daim kıl, aşk isterim, aşk isterim, aşk isterim derse, okunan karşı tarafın kalbinde aşk meydana gelir. Okumanın ve isteğin hemen ardından 300 defa şu şekilde eller açılarak bu esnada hiç konuşmadan duada bulunulmalıdır”Ente yâ rabbi hasbi’ala fülânibni fülanete. E’atıf kalbehü ‘aleyye ve zellihü li.”

Medyum Esre

arama motoru etiketleri: kur’an tılsımları, kur’andaki büyülü ayetler, kur’an ve medyum, kur’an ve medyumlar, tevbe suresinin sırları, medyum esre, aşk tılsımı, aşk duası, kuran’da bulunan aşk duası, kuran da bulunan aşk tılsımı, tevbe suresi ve medyumlar, tevbe suresi havas, kur’an ve tılsım, tevbe suresi hakkında, tevbe suresi hadimi, kur’an görevlileri, kur’an hadimleri, kur’an ve medyum,