.7 Araf Suresinin Sırları

.7 Araf Suresinin Sırları, Araf Suresi bildiğimiz vede bilinmeyen bir çok havas ve sırrı bünyesinde toplamış bir suredir. 206 Ayetten meydana gelen sure, 3.325 kelime ve 14.010 harften meydana gelen mübarek surede 160.120 adet ulvi ve süfli hadim görev yapmaktadır.

  • Bu mübarek sureyi her gün okumaya devam etmek Dünyalık işlerinizin yolunda gitmesi demektir.
  • Dünya ile ilgili olan işlerinizin sekteye uğramaması adına her gün bir kere okuyunuz.
  • Kıyamet ve ahiret hayatınızı olumlama adına günde bir kere kıraat ediniz lakin bu konu üzerine faydaları saymakla bitmemektedir.
  • Öğrencilerin okudukları ve hıfz yeteneğinin gelişmesi adına özellikle hafızlık öğrencilerine, öğreticiler muhakkak ders niteliğinde bu mübarek sureyi Araf suresini akşam ezanından sonra okumalarını emr etmektelerdir.
  • Bereketli alışverişler ve paranızın değerli kalması adına muhakkak 1, 5, 7 ,9 ve 10. Ayetlerini günde bir defa okumanız kafidir. Göreceksiniz ki işlerinizde ve paranızda olan berekete şayan Allah tekaddes hz. şükür edeceksiniz.
  • Yine bu Surenin 31. Ve 32. Ayetini safran ve misk mürekkebi ile bir parça kağıda yazıp, bu mübarek kağıdı saf meyve suyu ile silip içer veya ruhi hastası olan bir kimseye içirirse bizinillah ben ve Allah şahidim, o kimse şifa bulacaktır.
  • İki dargın kimseyi küskünlüklerinin bertaraf etmek amacı ile 43. Ayetini yazdırıp meyve tatlısı vs. kompostosu üzerine suyuna bu yazılı ayeti bozup yedirirse kişilerin arasında oluşacak muhabbete inanın şükür edeceksiniz.

Medyum Kaşif

arama motoru etiketleri:kur’an tılsımları, kur’andaki büyülü ayetler, kur’an ve medyum, kur’an ve medyumlar, araf suresinin sırları, medyum esre, araf suresi ve medyumlar, araf suresi havas, kur’an ve tılsım, araf suresi hakkında, zenginlik için ayet, araf suresi hadimi, kur’an görevlileri, kur’an hadimleri, kur’an ve medyum,