.6 En’am Suresinin Sırları

.6 En’am Suresinin Sırları, En’am Suresi bildiğimiz vede bilinmeyen bir çok havas ve sırrı bünyesinde toplamış bir suredir.165 Ayetten meydana gelen sure, 3052 kelime ve 12240 harften meydana gelen mübarek surede 146.880 adet ulvi ve süfli hadim görev yapmaktadır.

  • İşi gücü birden bozulan bir kimse eski variyetini elde etmek amacı ile 40 gün okumaya devam ederse yüce yaratan ona bir çıkış yolu gösterip eski düzenini yakalaması için bir vesile kılıp onu bu dertten kurtarır.
  • En’am Suresini 7 kere okuyan kimse dilek ve muratı ne olursa yüce yaratandan isterse Allah kulunu geri çevirmez istediğini ona biiznillah verir.
  • Dünyalık zenginliği isteyen ara vermeden istediği mertebeye gelene kadar aksatmadan günde 1 defa okumalı

Medyum Kaşif

arama motoru etiketleri: kur’an tılsımları, kur’andaki büyülü ayetler,kur’an ve medyum, kur’an ve medyumlar, en’am suresinin sırları, medyum esre, an’am suresi havas, tılsım, tılsımlı ayetler, en’an suresi hakkında, zenginlik için ayet, borçtan kurtulmak için ayet, en’am suresi hadimi, kuran görevlileri, kur’an hadimleri, kur’an hadimi ve medyum, zengin olmak için en’am suresi,