.3 Al-İ İmran Suresinin Sırları

Al-İ İmran Suresi Sırları, sırlarla dolu diğer sureler gibi bir çok havas ve sır bünyesinde toplamıştır. Şimdi bu platform aracılığı ile sizler için derlediğim özelliklerine birlikte göz atalım.

Al-İ İmran suresi 200 ayetten meydana gelmiştir. 3480 kelimeden oluşum gösterir ve 14520 harften meydana gelmiştir. 6 ulvi ve 6 sufli hadimlerini hesap edersek ezelden ebete 174.240 hadimi yani görevlisi vardır.

  • Dünyalık olarak maddi açıdan kendi kötü durumda görüyorsan, sana verebileceğim en büyük tavsiye geceleri Ali-İ İmran suresini kıraat etmendir. Göreceksin ki Dünyalık olarak ne istersen, sen istemeden seni buluverecektir.
  • Aynı şekilde borç sıkıntısından kurtulmanın yolu ve Allah’tan borçların ile ilgili yardım talep etmek adına bu surenin faydasını göreceğini umuyorum.
  • Aziz ve yüce bir makama erişmek istiyorsan günde bir defa Al-İ İmran suresinin 26-27. Ayetlerini kıraat et. Yüce Allah’ın Al-İ İmran 26 ve 27 ayetlerinde Allah söyle buyuruyor: “Kulillahümme malikel’mülki tu’til’mülke menteşau ve tenzi’ul’mülke menteşaü ve tenzi’ul’mülke mimmen teşau, ve tüizzü mentaşaü ve tüzillü mentaşaü, biyedikel’hayr, inneke ala külli şey’in kadir. – tülcülleyle finnehari ve tülicünnehara filleyli, ve tuhricül’hayye minel’meyyiti ve tuhricül’meyyite minel hayy, ve terzüku men teşau  biğayri hisab.”
  • Günde bir defa okumayı adet edinenler kısa zamanda büyük maddi getirilere sahip olmaktadırlar.

Medyum Esre

arama motoru etiketleri: al-i imran suresi, ali imran suresi tılsımları, al-i imran suresi havası, al-i imran suresi medyum, al-i imran suresi özellikleri, medyum, al-i imran suresi özellikleri, al-i imran suresi nasıl kullanılır, al-i imran suresi hakkında, al-i imran suresi faydaları, kuran ve büyü, kuran ve tılsım, kuran ve medyum, medyum ve sureler,