25 Furkan Suresinin Sırları

25 Furkan Suresinin Sırları, Furkan Suresi bildiğimiz ve de bilinmeyen bir çok havas ve sırrı bünyesinde toplamış bir suredir. 77 ayetten meydana gelen sure 892 kelime ve 3730 harften oluşmuştur. Aynı zamanda  surede 44760 adet ulvi ve süfli hadim görev yapmaktadır.

  • Çocuğunun olmamasından muzdarip kimse Furkan Suresi 74. Ayetini cima yapmadan evvel okursa biiznillah çocukları olur, ayet şöyledir: “Rabbena heb lena ezvacina ve zürriyetina kurrete eyünin vec alna lilmüttagina imama.”
  • Kötü alışkanlığından kurtulmasını istediğiniz kimse uyurken yakınında 7 defa okumak çok tesirlidir. Biiznillah kişi bu sayede kötü alışkanlıklarını bırakır.
  • Bağ, bahçe, tarla, hasat edeceğiniz yerde bu sureyi 9 defa okumanız çok tesirlidir, hayli ürün alacağınız Allah c.c.’hu tekaddes hz. tarafından size bildirilir, bereketli olsun inşallah.
  • Size haset eden ve çekemeyen dahası zararı bulunan kimsenin gıyabında 5 defa en okumanız icap eder. Kişi bu alışkanlığından vazgeçmez ve sizde okumayı sürdürürseniz  mafû perişan helak olur.

Medyum Esre

arama motoru etiketleri:kuranda ki büyülü ayetler, kur’an ve medyum, kur’an ve medyumlar, medyum, medyum esre, medyumlar, kocanın huyunu değiştirmek için kur’an ve sure, haset eden için kur’an ve sure, bağ bahçe tarla ürün için kur’an ve sure, kur’an ve sırları, furkan sırları, çeşitli özellikleri ile ayetler, furkansuresinin hadimi, furkan suresinin özellikleri kuran görevlilleri, kuran ve büyü, kuran ve medyum, kuran ve havas,,