22 Hacc Suresinin Sırları

22 Hacc Suresinin Sırları, Hacc Suresi bildiğimiz ve de bilinmeyen bir çok havas ve sırrı bünyesinde toplamış bir suredir.78 ayetten meydana gelen sure 1291 kelime ve 5075 harften oluşmuştur. Aynı zamanda surede 60900 adet ulvi ve süfli hadim görev yapmaktadır.

  • Hacc suresini okuyan kimse ölüm acısı duymaz rahat can verir.
  • Bir zulmün ortasında kalmış iseniz veya bir zorbanın zulmünden, zalimliğin şikayet ediyorsanız bu niyetle zalimin zulmünden kurtulmak maksadı ile Allah’a yönelin o size bu mucize ayet sayesinde bir çıkar yol gösterecektir.
  • Aynı şekilde zulmünden şikayet ettiğiniz her kim varsa ayağı hanenizden uzak olsun diye bu sure bir kap suya okunur ve evin giriş kısmına serpilirse bu kişiden uzak kalırsınız.
  • Ölüm anında olan kimsenin kulağına yakın şekilde okumak hastanın kolay can vermesi için tesirlidir.

Medyum Esre

arama motoru etiketleri: kuranda ki büyülü ayetler, kur’an ve medyum, kur’an ve medyumlar, medyum, medyum esre, medyumlar, kolay can vermek için kur’an ve sure, zalimden kurtulmak için kur’an ve sure, çeşitli sıkıntılar için sure, zulüm için kur’an ve sure, kur’an ve sırları, hacc suresinin sırları, çeşitli özellikleri ile ayetler, hacc suresinin hadimi, hacc suresinin özellikleri, kur’an görevlileri, kur’an ve büyü, kur’an ve medyum, kur’an ve havas,