21 Enbiya Suresinin Sırları

21 Enbiya Suresinin Sırları, Enbiya Suresi bildiğimiz ve de bilinmeyen bir çok havas ve sırrı bünyesinde toplamış bir suredir. 112 ayetten meydana gelen sure 1168 kelime be 4890 harften oluşmuştur. Aynı zamanda surede 58680 adet ulvi ve süfli hadim görev yapmaktadır.

  • Tehlike anında Yunus peygamberin duası olan ve bu surede geçen şu ayeti okumakla her türlü kaza ve beladan kurtulmak mümkündür. Ayet şöyledir: “La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin.”
  • Yangın felaketine düşmemek ve yanarak ölmemek adına enbiya suresinin şu ayetleri 721 defa okunmalıdır. Ayet şöyledir: “ Ve zekeriyya iz nada rabbehu rabbi la tezerniy ferden ve ente hayrul varisiyn.”
  • İsteğinizin Allah katında bir dua öğrenmek istiyorsanız dua şöyledir, bu dua ile ne isterseniz Allah tekaddes hz sizi geri çevirmez. Vird edinme miktarı size bağlı aynı sayıda ve aynı istikrar ile okumanın büyük etkilerini yaşayacaksınız: “ Ve zennuni iz zehebe muğadıben fezanne en len nakdire aleyhi fenada fiyz zulümati en lâ ilâhe illâ ente subhâneke inniy küntü minez zâlimiyn.”
  • Evlat hasreti çeken ve evladı olmayan kimse şu ayete sarılırsa Allah tekaddes hz. kısa zamanda o kimseyi evlat ile müjdeler. Ayet şöyledir: Ve zekeriyya iz nada rabbehu rabbi lâ tezerniy ferden ve ente hayrul varisiyn.”
  • Hasta olan kimse bu sureyi 40 defa okuması icap eder, eğer ki eceli gelmedi ise biiznillah şifaya kavuşur.

Medyum Esre

arama motoru etiketleri: kuranda ki büyülü ayetler, kur’an ve medyum, kur’an ve medyumlar, medyum, medyumlar, yangın için kur’an ve sure, bebek sahibi olmak için kur’an ve sure, çeşitli sıkıntılar için sure, hayırlı evlat için kur’an ve sure, evlat sahibi olmak için kur’an, enbiya suresinin sırları, çeşitli özellikleri ile ayetler, enbiya suresinin hadimi, enbiya suresinin özellikleri, kur’an görevlileri, kur’an ve büyü, kur’an ve medyum, kur’an ve havas,