20 Tâha Suresinin Sırları

20 Tâha Suresinin Sırları, Tâha Suresi bildiğimiz ve de bilinmeyen bir çok havas ve sırrı bünyesinde toplamış bir suredir. 135 ayetten meydana gelen sure 1641 kelime ve 5242 harften oluşmuştur. Aynı zamanda surede 62904 adet ulvi ve süfli hadim görev yapmaktadır.

  • Kısmeti kapalı olan bir kişi kısmetinin açılmasını niyaz eder ve 21 kere Taha Suresini okursa kısmeti Allah’ın izni ile hemen açılır.
  • Hamile olan bir bayan hamileliğinin son 6 ayında günde bir defa Taha Suresini okumayı adet edinirse, çocuğu hiç beklenmedik derecede güzel bir hitap yeteneğine sahip olur.
  • İmtihan sırasında kolaylık için imtihandan önce Taha Suresi 25_28 ayetlerini okumak hayli faydalıdır. Ayetler şöyledir: “Kale rabbişrah liy sadriy, ve yessirliy emriy, vahlül ukdeten min lisaniy,yefkahu kavliy.”
  • Herhanği cilt rahatsızlığı için Taha Suresi 105_106_107 ayetleri bir kağıda yazılıp hoş kokulu bir esansla bu yazılı kağıdı silip mevzusu olan derde bu iksir sürülürse Allah’ın izni ile şifa unsurudur.
  • Ayrıyeten konuşmada güçlük çeken birisi ki bu dil peltekliği olur vs. yukarıda verdiğimiz Taha Suresi 25_28. Ayetlerini okumaya devam ederse dili çözülür bülbül gibi olur Allah’ın izni ile.

Medyum Esre

arama motoru etiketleri: kuranda ki büyülü ayetler, kur’an ve medyum, kur’an ve medyumlar, medyum, medyumlar, dil bağı için kur’an ve sure, cilt rahatsızlığı için kur’an ve sure, kısmet açmak için sure, hayırlı evlat için kur’an ve sure, konuşma güçlüğü için kur’an, taha suresinin sırları, çeşitli özellikleri ile ayetler, taha suresinin hadimi, taha suresinin özellikleri, kur’an görevlileri, kur’an ve büyü, kur’an ve medyum, kur’an ve havas,