19 Meryem Suresinin Sırları

19 Meryem Suresinin Sırları, Meryem Suresi bildiğimiz ve de bilinmeyen bir çok havas ve sırrı bünyesinde toplamış bir suredir. 98 ayetten meydana gelen sure 780 kelime ve 3700 harften oluşmuştur. Aynı zamanda surede 44400 adet ulvi ve süfli hadim görev yapmaktadır.

  • Her kim ki ara vermeden 41 defa bu mübarek sureyi okursa Dünyalık ayağına gelir, fakirlik ona isabet etmez etrafınca sayılı zenginler arasına girer.
  • Her gün okuyan variyet sıkıntısı çekmez istediği Dünyalığa kavuşur.
  • Hamilelerin bu sureyi okuması faydaları bakımından bir çok kaynakta bahsedilmiştir.
  • Zemzem suyu üzerine nefes ederek 7 defa okunur ve bu suyu kafi miktarlarda içen kadın hayırlı evlat sahibi olur, eskiler bu sureyi evlenen yeni gelinlere ders niteliğinde tavsiye buyurmuşlardır.
  • Geceleri korkan sabiler için bu sureyi onlar odalarında yokken okumak çok tesirlidir bu sayede korkularından emin olur bu dertten kurtulurlar.

Medyum Esre

arama motoru etiketleri: kuranda ki büyülü ayetler, kur’an ve medyum, kur’an ve medyumlar, medyum, medyumlar, zenginlik için kur’an ve sure, bereket için kur’an ve sure, korkan çocuklar için kur’an, meryem suresinin sırları, çeşitli özellikleri ile ayetler, meryem suresinin hadimi, meryem suresinin özellikleri, kur’an görevlileri, kur’an ve büyü, kur’an ve medyum, kur’an ve havas,