18 Kehf Suresinin Sırları

18 Kehf Suresinin Sırları, Kehf Suresi bildiğimiz ve de bilinmeyen bir çok havas ve sırrı bünyesinde toplamış bir suredir. 110 ayetten meydana gelen sure 1577 kelime ve 6360 harften oluşmuştur. Aynı zamanda surede 76320 adet ulvi ve süfli hadim görev yapmaktadır.

  • Her kimse çok uyuduğundan müzdarip yakınıyorsa, uyumadan evvel bu mübarek surenin son beş ayetini okuyup uykuya dalarsa istediği vakitte uyanmasına vesile bir iksir-i azamdır. Ayetler şöyledir: “ Ülaikelleziyne keferu bi ayati rabbihim ve lıkaihi fehabitat amalühüm fela nukıymu lehüm yevmel kıyameti vezna, zalike cezauhüm cehennemü bima keferu vettehazu ayatiy ve rusuliy hüzüva, innelleziyne amenü ve amilüs salihati kanet lehüm cennatül firdevsi nüzüla, halidiyne fiyha la yebgune anha hıvela, kul lev kanel bahru midaden likelimati rabbiy lenefidel bahru kable en tenfede kelimatu rabbiy velev cin abi mislihi mededa, kul innema ene beşerun misliküm yuha ileyye ennema ilahuküm ilahun vahıd, femen kane yercu lıkae rabbihi felyamel amelen salihan ve la yüşrik bi ibadeti rabbihi ehada.”
  • Zarar etmesinden korktuğunuz ne varsa kehf suresini üzerine nefes ederek 1 defa okumanız ile bu zararın önüne geçmiş olursunuz.
  • İstemediğiniz bir kimsenin yanınızdan ve çevrenizden uzaklaşması muradı ile Kehf Suresi 78. Ayeti 1378 defa o yanınızda iken okumanızla bri daha o kimse yanınıza yaklaşmaya dahi cesaret edemez ayet şöyledir: “ Kale haza firaku beyniy ve beynik, seünebbiüke bi teviyli ma lem testeı aleyhi sabra.”
  • Kehf suresini bereketi için ilk beş ayetini hanenizin her odasında 3_5_7_ veya dokuzar defa ayrı ayrı olma üzere okuyun, berekete vesiledir.

Medyum Esre

arama motoru etiketleri: kuranda ki büyülü ayetler, kur’an ve medyum, kur’an ve medyumlar, medyum, medyumlar, istediğin saatte için kur’an ve sure, bereket için kur’an ve sure, istemediğiniz kimse için kur’an, kehf suresinin sırları, çeşitli özellikleri ile ayetler, kehf suresinin hadimi, kehf suresinin özellikleri, kur’an görevlileri, kur’an ve büyü, kur’an ve medyum, kur’an ve havas,