17 İsra Suresinin Sırları

17 İsra Suresinin Sırları, İsra Suresi bildiğimiz ve de bilinmeyen birçok havas ve sırrı bünyesinde toplamış bir suredir. 111 ayetten meydana gelen sure 1563 kelime ve 6460 harften oluşmuştur. Aynı zamanda surede 77520 adet ulvi ve süfli hadim görev yapmaktadır.

  • 7 kere zalimin zulmünden korunmak maksadı ile okunmalıdır.
  • Evini, malını, mülkünü korumak maksadı ile 7 kere okumalı ve bu bahsi geçen evin, malın, mülkün okumanın sonunda bunların üzerine nefes etmelisin.
  • Psikolojisi bozulmuş birisi için yahut diğer tabirle Cinlenmiş bir kimse için yanında 11 defa okuyup her sure bitiminde iki kulağına üflemelisin, Allah adına dileğimiz Allah şifa ihsan buyursun ,inşaallah.
  • Aynı şekilde manevi hastalık sahibi kimse zemzem suyu üzerine 4 defa okuyup bu mübarek suyu banyo suyu ile karıştırıp guslederse ve kafi miktarlarda bu sudan içmeye devem ederse Allah’ın tekaddes hz. emri ile bu hastalıktan şifa bulur.
  • Borçlu olup borcunu ödemeye gücü yetmeyen her kimse ders niteliğinde her gece baştan sona 1 kere İsra suresini okursa Allah tekaddes hz. ona borcunu ödeyebilmesi adına bir kolaylık ihsan eder.

medyum esre

arama motoru etiketleri: kuranda ki büyülü ayetler, kur’an ve medyum, kur’an ve medyumlar, medyum, medyumlar, manevi hastalıklar için kur’an ve sure, borçlu için kur’an ve sure,eşi tarafından zulüm ve şiddet gören için kur’an, isra suresinin sırları, çaşitli özellikleri ile ayetler, isra suresinin hadimi, isra suresinin özellikleri, kur’an görevlileri, kur’an ve büyü, kur’an ve medyum, kur’an ve havas,