14 İbrahim Suresinin Sırları

14 İbrahim Suresinin Sırları, İbrahim Suresi bildiğimiz vede bilinmeyen bir çok havas ve sırrı bünyesinde toplamış bir suredir. 52 ayetten meydana gelen sure 861 kelime  ve 3434 harften oluşmuştur. Aynı zamanda surede 41208 adet ulvi ve süfli hadim görev yapmaktadır.

  • Düşmanınızın üzerine 7 kere okunması tavsiye edilmiştir.
  • Hamile iken elinizi karnınıza koyup bu sureyi okursanız doğacak çocuğunuzun güzel ahlaklı ve sevecenliği herkes tarafından onay görür.
  • Çocuğunuzun keskin zekalı olması ve iyi huylu olması için İbrahim Suresi 1., 2., 3., 4. ayetlerini okuyup bir suya nefes edip bu suyu yemeklere ve de içeceklere eklerseniz kişiler arası faydası saymakla bitmez. İbrahim Suresi 1., 2., 3., 4. Ayetler şöyledir: Bismillahirrahmanirrahıym, Elif Lâââm Râ. kitabün enzelnahu ileyke li tuhricen nase minez zulümati ilen nûri biizni rabbihim ila sıratıl aziyzil hamiyd * Allâhilleziy lehu ma fiys semavati ve ma fiyl ard. ve veylün lil kafiriyne min azâbin şediyd * Elleziyne yestehıbbunel hayated dünya alel ahireti ve yesuddune an sebiylillâhi ve yebğuneha ‘ıveca. ülaike fiy dalalin be’ıyd * Ve ma erselna min rasûlin illâ bi lisani kavmihi li yübeyyine lehüm* feyudıllullahu men yeşau ve yehdiy men yeşa’. ve hUvel aziyzül hakiym.
  • Bereket olmasını istediğiniz yere İbrahim suresini okuyup nefes edin inanılmaz derecede etkilidir. Mesela tarla, bağ, bahçe veya mutfağınıza okuyun etkisini hemen müşahade edeceksiniz.

Medyum Esre

arama motoru etiketleri: kurandaki büyülü ayetler, kur’an ve medyum, kur’an ve medyumlar, medyum, medyumlar, bereket için ayet, çocuğun iyi huylu ve keskin zekalı olması için, ibrahim suresinin sırları, çeşitli özellikleri ile ayetler, ibrahim suresi hadimi, ibrahim suresinin özellikleri, kur’an görevlileri, kur’an ve büyü, kur’an ve medyum, kur’an ve havas,