Menü
Kategoriler
 
13 Râd Suresinin Sırları

13 Râd Suresinin Sırları,  Râd Suresinin bildiğimiz vede bilinmeyen bir çok havas ve sırrı bünyesinde toplamış bir suredir. 43 ayetten meydana gelen sure 855 kelime ve 3506 harften oluşmuştur. Aynı zamanda surede 42.072 adet ulvi ve süfli hadim görev yapmaktadır.

  • Ağlayan çocuğa okunursa ne sebeple olursa olsun ağlaması kesilir.”Kundakta ki çocuklarınıza okumanızı tavsiye ediyorum.”
  • Düşmanın zararlarında kurtulmak amacı ile 3 gün 3’er defa okunmalıdır.
  • Aile bireyleri bir şeyden korktuklarında “gök gürültüsü, doğal afet vb.” ve bu korkuları hafiflemediğinde baliğ bir birey bu sureyi okursa aile bireyleri korkulardan emin olunur.
  • Günde 1 defa okumayı adet edinen kimse ebedi fakirlik yüzü görmez. Parası ve malı çoğaldıkça çoğalır bereket üstüne bereket vesilesidir.

Medyum Esre

arama motoru etiketleri: kur’andaki büyülü ayetler, kur’an ve medyum, kur’an ve medyumlar, medyum, medyumlar, gök gürültüsüne karşı ayet, doğal afet için ayet, fakirlik için ayet, bereket için ayet, râd suresinin sırları, çeşitli özellikleri ile ayetler, râd suresi hadimi, râd suresi özellikleri, kur’an görevlileri, kur’an ve büyü, kur’an ve havas,

*