12 Yûsuf Suresinin Sırları

12 Yûsuf Suresinin Sırları, Yûsuf Suresinin bildiğimiz vede bilinmeyen Bir çok havas ve sırrı bünyesinde toplamış bir suredir. 111 ayetten meydana gelen sure 1.600  ve 7.166 harften oluşmuştur. Aynı zamanda surede 85.992adet ulvi ve süfli hadim görev yapmaktadır.

  • Belirli bir yaşa gelip evlenemeyen kimse günde en az bir defa okursa, okuduğu müddet içerisinde kısmeti açılır. Biiznillah evlenir.
  • Günde bir defa okuyan insanlar arasında sempatikleşir, dolayısıyla etrafında çok sevilir.
  • Sevip kavuşamayan kimse günde bir defa okursa hasret çektiği kimseye kısa zamanda kavuşur.
  • Çocuğu olmayan kimse hayz halinden temizlenip bir daha ki periyota kadar günlük okumaya başlarsa ve eşi ile çocuk yapmak niyeti ile cima yapmaya başlarsa kısa zamanda çocukları olur.” Yılmayın bu terkibi iki üç sefere kadar deneyin”
  • Çocuğunuza hamile iken bu mübarek duayı okumayı adet edinirseniz çocuğunuzun bahtı, kısmeti aklınıza gelen her şeyi pürüpak olur. Herkes arasında seçilen seçkin bir kimse olur.

Medyum Esre

arama motoru etiketleri:kur’andaki büyülü ayetler, kur’an ve medyum, kur’an ve medyumlar, medyum, medyumlar, yûsuf suresinin sırları, çeşitli özellikleri ile ayetler, medyum esre, kur’anda bulunan çocuk yapma ayetleri, insanlar tarafından sevilmek için ayet, sempatiklik için ayet, yûsusf suresş hadimi, kur’an görevlileri, kur’an ve büyü, kur’an-ı kerim havas, evlenmek için kur’an ayeti,